Fotograf Gdańsk - Krzysztof Ziętarski Opinie
Nazywam się Krzysztof Ziętarski.

Lubię rocka progresywnego i barokową muzykę, dlatego cenię długie, ciekawe i pełne emocji opowieści. Moje oko cieszą dopracowane z dbałością o szczegóły i przemyślane przedmioty, a na co dzień cenię Piękno, Prawdę i Dobro, najlepiej wyrażone w Tradycji katolickiej. Interesuję się modą męską, jestem miłośnikiem dobrego stylu. Założyłem i prowadzę markę odzieżową Marie Zélie.

Czasem znaleźć można mnie w kuchni, gdzie najchętniej przygotowuję pizzę (polecam ciasto Asi z Kwestii Smaku) lub smaczne danie kuchni polskiej – choć może po mnie jeszcze tego nie widać. Energii dodaje mi m.in. aromatyczna kawa.

Lubię robić zdjęcia, przede wszystkim reportażowe – tu czuję się jak ryba w wodzie. W czasie pracy zawsze szukam wyrazistych kadrów, chwytam emocje i relacje między ludźmi. Jestem bardziej fotografem bliskiego kontaktu niż snajperem – zazwyczaj jestem blisko, jeśli nie w centrum akcji. Najnowsze zdjęcia zawsze znajdziecie na moim blogu.

Żyję w Gdańsku, ale fotografuję śluby w całym kraju. Przede wszystkim tworzę stylową fotografię ślubną pełną życia.

By lepiej się poznać, dograć wzajemne oczekiwania przed Waszym ślubem i dobrać najlepszą dla Was ofertę, spotkajmy się się przy kawie lub herbacie. (jeśli planujecie wizytę w Trójmieście) Zobaczycie też piękne albumy i pełne reportaże.

Umówmy się drogą mailową lub przez telefon.

Ceny moich pakietów ślubnych na rok 2018 zaczynają się od 6200zł za fotoreportaż 6h z albumem, a klienci najczęściej wybierają pakiet za ok. 9000zł.

Co myślą o mojej pracy sami fotografowani?

Ewa i Tomek

Już przed spotkaniem z Krzysztofem byliśmy pewni, że wybranie go do sfotografowania naszego ślubu to strzał w dziesiątkę.

Po obejrzeniu albumów i miłej rozmowie nasze przypuszczenia tylko się potwierdziły. To idealna osoba do tego zadania – z pracy Krzysztofa będziemy zadowoleni przez lata

Podczas pracy był prawie niezauważalny. Profesjonalnie, sympatycznie i z oszałamiającym rezultatem. Właśnie o takie zdjęcia nam chodziło! Emocje ujęte w idealny sposób.

Piękny album ma bardzo dobrze zaprojektowany układ, a jego wykończenie i dopasowanie palety barw robią wrażenie! Aj, przez pierwszy miesiąc można go oglądać codzieeeennie!

[Zobacz fotografie i album Ewy i Tomka]

Ola i Grzegorz

W pracy Krzysztofa najbardziej podobało nam się to, że był on dla nas zupełnie niewyczuwalny, tzn. nie czuliśmy się fotografowani, co zaoszczędziło nam dodatkowego stresu. Najbardziej podoba nam się, że jego zdjęcia są w 100% naturalne – bez pozowania i sztuczności – uchwycił autentyczne reakcje i emocje nasze i naszych gości. Krzysztof od pierwszego spotkania, przez uroczystość w kościele, wesele, kończąc na sesji zdjęciowej oraz podczas całego naszego kontaktu wykazał się pełnym profesjonalizmem i miłym podejściem do nas jako klientów, co również zrobiło na nas bardzo dobre wrażenie.

Przed decyzją o współpracy dokładnie obejrzeliśmy reportaże z wcześniejszych ślubów i wesel wykonane przez Krzysztofa. Wszystkie bardzo nam się podobały, dlatego też nie mieliśmy obaw co do efektów jego pracy. Jedynie ja, jako panna młoda, trochę obawiałam się, uważając siebie za osobę nie do końca fotogeniczną, czy dobrze wyjdę na fotografiach. Krzysztof zapewnił mnie, że nie muszę się tego obawiać i faktycznie mój wizerunek na zdjęciach całkowicie mnie satysfakcjonuje.

Kiedy zobaczyliśmy gotowe zdjęcia, całkowicie się nimi zachwyciliśmy! Wszystkie zdjęcia ogromnie nam się podobały, aż nie mogliśmy się na nie wprost napatrzeć! W albumie najbardziej spodobała nam się ogromna precyzja i wysoka jakość jego wykonania, a także piękna kolorystyka i to, że zdjęcia są tak duże i doskonale szczegółowe, co naszym zdaniem jest nie do osiągnięcia przy typowych formatach zdjęć w tradycyjnych albumach.

[Zobacz fotografie i album Oli i Grzegorza]

Agnieszka i Jacek

Najbardziej podobało mi się, że byłeś wszędzie tam, gdzie powinieneś być, że współpraca z Tobą była konkretna i rzeczowa, bez żadnych nieporozumień i niedomówień. Cenne były Twoje podpowiedzi, jak np. ze zdjęciem bukietu itp. Zanim zdecydowaliśmy się na Twoje fotografie, miałam opinie z pierwszej ręki (fotografowałem wcześniej trzy śluby znajomych Agnieszki i Jacka – przyp.KZ), wiedziałam więc czego się spodziewać. Myślę, że każdy trochę obawia się, jaki dokładnie będzie efekt finalny twojej pracy – czyli jak będzie wyglądał na zdjęciach – a one wszystkie są magiczne i nie są w stanie chyba nikogo rozczarować.

Kiedy dostaliśmy już gotowe zdjęcia, obejrzałam je chyba ze sto razy, zresztą często do nich wracam. Album jest majstersztykiem – od oprawy, aż po rodzaj papieru i najmniejsze detale.

Nie zawiodłeś nas, bo potrafisz uchwycić niezwykłe momenty. Całość reportażu opowiada cudowną historię. Aż chce się powiedzieć, że zdjęcia mają „duszę”, są nastrojowe, a najważniejszy jest fakt, że potrafisz uchwycić w fotografii ślubnej miłość i szczęście.
​​
Każda panna młoda ma inne oczekiwania i potrzeby, ale najważniejsze, żeby je Tobie jasno przekazała, bo naprawdę bierzesz je pod uwagę i by cieszyła się tym dniem, bez względu na wszystko.

[Zobacz fotografie i album Agnieszki i Jacka]

Kamila i Olaf

To co nas ujęło w pracy z Tobą, to przede wszystkim pełen profesjonalizm, ale także, a raczej przede wszystkim to, iż jesteś przemiłą i otwartą osobą, która swoim spokojem i opanowaniem dawała nam poczucie bezpieczeństwa. Byłeś zawsze tam gdzie trzeba, ale w ogóle nie dało się odczuć Twojej obecności. Ponadto masz niewątpliwą zdolność uchwycenia momentów, na które niekoniecznie można było zwrócić uwagę, ale które bez wątpienia stają się esencją tego dnia i do których chętnie wracamy i będziemy wracać jeszcze wielokrotnie.

Wszelkie obawy dotyczące współpracy z Tobą, rozwiałeś tak naprawdę podczas naszej pierwszej rozmowy. O tym jakim jesteś fotografem stanowiło nie tylko Twoje portfolio, ale także sposób wypowiedzi, spokojne zachowanie i rzeczowe odpowiedzi. Dlatego w czasie ślubu nie mieliśmy żadnych wątpliwości i byliśmy spokojni o ten aspekt.

Pierwszą naszą reakcją po zobaczeniu zdjęć była niesamowita euforia i wzruszenie. W jednej chwili przypomniał się nam cały dzień naszego ślubu.
Kiedy zobaczyliśmy album, najbardziej spodobało się nam jego solidne wykonanie i naprawdę dopracowany skład i dobór zdjęć. Dla mnie (Kamila) niezwykle istotny był też aspekt estetyczny Twoich materiałów (piękny album, pendrive jak małe dzieło sztuki, a nawet torby z Twoim logo ). Przyjemnie jest chwytać w ręce takie przedmioty i wracać do miłych wspomnień.

Przyszła panno młoda, zaplanuj ten dzień tak jak sobie go wymarzyłaś, a resztę zostaw Wszechmogącemu i specjalistom ^_^

[Zobacz fotografie i album Kamili i Olafa]